Vores kontorer

Sverige – Stockholm

Postadresse

Solna (huvudkontor)
Datema AB
Box 1492
171 28 Solna

Besøgs- og leveringsadresse
Hemvärnsgatan 9
171 54 Solna

Telefonnummer
Omstilling: +46 8 517 150 00
E-mail: info@datema.se

Helpdesk – service og support
Tel: +46 8 517 150 55
E-mail: support@datema.se

Webshop
E-mail: sales@datema.se
Tel: +46 8 517 150 20

Åbningstider telefon
Alle hverdage mellem 8.30-17.00.
Skiftende åbningstider..

Sverige – Väst

Postadresse
Datema Väst
Konsulthuset
Karl Nordströms väg 31
432 53 Varberg

Besøgs- og leveringsadresse
Karl Nordströms väg 31

Telefonnummer
Omstilling: +46 8 517 150 00
Fax: +46 8 28 77 05
E-mail: info@datema.se

Danmark

Postadresse
Datema A/S
Granvej 15
3200 Helsinge

Besøgs- og leveringsadresse
Granvej 15
3200 Helsinge

Telefonnummer
+45 40 30 77 63 30

Forretningsområder

Sjelvscanning

Erik Larsen
Managing Director Datema Retail Solution
+ 46 8 517 150 34
erik.larsen@datema.se

Mobilitet

Per Wallmon
Business Area Manager
+46 708 36 99 66
per.wallmon@datema.se

Roger Andersson
Sales Manager
+46 73 429 87 84
roger.andersson@datema.se

Jan Herrström
Marketing Manager
+46 730 21 54 31
jan.herrstrom@datema.se

Mats Sylvan
Service & Support Manager
+46 70 828 79 36
mats.sylvan@datema.se

Webshop
Affärssystemprocesser

Lars Ola Petters
Managing Director Datema ERP Integration AB
+46 734 17 02 01
lars-ola.petters@datema.se

Ylva Backing
Consultant (Operations Manager)
+46 708 36 80 14
ylva.backing@datema.se

Anne Sander
Account Manager
+46 703 04 76 47
anne.sander@datema.se

Ledelse

Anette Holst
Financial Manager
+46 708 36 80 15
anette.holst@datema.se

Lars Ola Petters
Managing Director Datema ERP Integration AB
+46 734 17 02 01
lars-ola.petters@datema.se

Jan Herrström
Marketing Manager
+46 730 21 54 31
jan.herrstrom@datema.se

Roger Andersson
Sales Manager
+46 734 29 87 84
roger.andersson@datema.se

Mirja Hjelmberg
Legal Counsel
+46 72 226 53 22
mirja.hjelmberg@datema.se

Kontakt

Vil du hellere have, at vi kontakter dig?

Angiv dit telefonnummer eller din e-mailadresse, så kontakter vi dig.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.